koncert The Sweet

22. října 2007 v 17:50 | Harrisonka
Ve středu 17. října jsem navštívila konzert The Sweet v pražské Retro Music Hall. Začátek koncertu byl ve 20:00 hodin, avšak samotní Sweet se na pódiu objevili až kolem 22:00 hodin, protože měli dvě předkapely. První se jmenovala Flaming Cocks. Jejich vystoupení mě příliš nenadchlo, ale netvrdím, že chlapci z této kapely jsou špatnými hudebníky. Kytarista kapely podal velmi kvalitní výkon, avšak ten se spolu s celkovým dojmem kapely vytrácel.
Ještě následovala jedna předkapela The Cell. Upřímně musím říct, že tata skupina mě svým vystoupením nadchla, byla opravdu, ale opravdu výborná a zanechala ve mě dobrý dojem.
A pak už přišli na řadu The Sweet, na které jsem se tak dlouho těšila. Britská legenda glam-rocku vyrukovala s jako první písní hitem Hell Raiser a rozjela to opravdu parádně. Poté za mohutného aplausu publika následovaly hity jako Action, Love Is Like Oxygen, Little Willy, Wig Wam Bam, Sweet F.A., Teenage Rampage, No You Don´t, Fox On The Run a jako přídavek úsek písně The Man With The Golden Arm a hit Ballroom Blitz.
Koncert ve mě zanechal nepopsatelný zážitek a Sweet v pozměněné sestavě (z původní "sladké" čtyřky zůstal jen sólový kytarista Andy Scott) s novými členy; Steve Grant - kytara a klávesy, Bruce Bisland - bicí a zpěvák a baskytarista Peter Lincoln, byli naprosto skvělí. Zaplněná Retro Music Hall musela být spokojena.
We want Sweet, we want Sweet, we want Sweet......!!!!!!!!!
Zavřít okno
Andymu to pořád hraje skvěle!
Zavřít okno
Frontman Peter Lincoln.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
HIT NA TENTO TÝDEN: THE WHO - MY GENERATION